Jak ludzie używali propolisu pszczelego?

Jak ludzie używali propolisu pszczelego?

Stosowanie propolisu pszczelego dla dobrego samopoczucia sięga wieków. Starożytni Grecy, Rzymianie i Egipcjanie byli świadomi jego właściwości leczniczych i szeroko stosowali go jako formę medycyny. Ze względu na swoje naturalnie wysokie właściwości przeciwdrobnoustrojowe i przeciwutleniające, propolis pszczeli był stosowany do wspierania naturalnych mechanizmów obronnych organizmu przy infekcjach górnych dróg oddechowych, infekcjach skóry, bólu gardła i / lub innych infekcjach jamy ustnej oraz wspomagania gojenia drobnych ran.

W jaki sposób zbiera propolis pszczeli z uli?

Aby zebrać surowy pszczeli propolis, używamy czegoś, co nazywa się pułapką na propolis, która jest zasadniczo plastikowym ekranem umieszczonym na wierzchu uli, aby naśladować luki w ulu. Gdy pszczoły miodne zamkną otwory propolisem pszczelim, nasi pszczelarze ostrożnie wyciągają go z pułapek.

Co oznacza znak jakości PFL®?

Marker jakości PFL® oznacza poziom flawonoidów propolisu i odnosi się do gwarantowanych poziomów flawonoidów i fenoli występujących w każdej dawce produktów z propolisu pszczelego firmy. Nasza standardowa moc dostarcza 15 mg, podczas gdy nasza dodatkowa moc dostarcza 30 mg aktywnych flawonoidów propolisu na dzienną dawkę. Melatonina na sen jest dostępna w wielu formatach zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i miejscowych. Cały Propolis pszczeli przechodzi 5-tygodniowy proces ekstrakcji i oczyszczania, w tym minimum 19 testów jakości. Ponadto dokładnie mierzymy 8 kluczowych flawonoidów i zapewniamy konsumentom dwie opcje mocy, 15 mg lub 30 mg flawonoidów propolisu na porcję, dostarczając naturalnie silny suplement wspomagający zdrowie.

Jak powinienem przyjmować Propolis, czy mogę przyjmować Propolis codziennie?

W mamy różnorodne produkty z propolisu pszczelego o różnych poziomach PFL®, takie jak krople , aerozole doustne i kapsułki . Należy przyjmować raz dziennie, aby wspomóc zdrowy układ odpornościowy. Wszystkie nasze produkty z propolisu pszczelego są wolne od sztucznych aromatów, barwników, słodzików i konserwantów oraz nie zawierają dodatku cukru, drożdży, pochodnych mleka, pszenicy ani glutenu. Jeśli masz reakcje alergiczne na użądlenia pszczół lub jesteś w ciąży, przed zastosowaniem Propolisu Pszczelego skonsultuj się z lekarzem.